Hoe krijg je 1200 bezoekers in een dag extra?

Tweet
15 mei 2007, 8:44 | Iusmentis

Hoe krijg je 1200 bezoekers in een dag extra? Als nu.nl onder het kopje NVPI wil verbod op ‘illegaal downloaden’ het volgende schrijft:

Het downloaden van auteursrechtelijk beschermd materiaal is in Nederland niet illegaal. De wet verbiedt alleen het aanbieden ervan.

met inderdaad de woorden ‘niet illegaal’ gelinkt naar mijn site.

Ergens wel leuk, maar ik heb het niet bedacht. Die eer gaat naar auteursrechtexpert en hoogleraar Bernd Hugenholtz, die al in 2000 schreef:

Downloaden is reproduceren, daarover zijn de auteursrechtgeleerden het wel eens. Is hier sprake van kopiëren voor eigen gebruik? Vermoedelijk wél; als het kopiëren van gehuurde of geleende CD’s is toegestaan, moet het downloaden van Napster-bestanden ook kunnen.

Maar wellicht dat mijn site er aan bijgedragen heeft dat zijn vermoeden nu algemeen geaccepteerd is?

Arnoud

als eerste

AE 134

Tags:

Gerelateerde berichten

Geen Reacties

Nog geen reacties.

RSS-feed voor reacties Volg deze discussie via RSS of doe een trackback vanaf je eigen site

Plaats een reactie

Let op: uw reactie wordt gepubliceerd. Voor privé-reacties gebruik het contactformulier.

XHTML: U kunt deze HTML-codes gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

De wet op internet Koop het boek Software: Deskundig en praktisch juridisch advies
Of een van de andere boeken over internetrecht!

Auteur: Arnoud Engelfriet - Licentie: Creative Commons BY-SA 2.5 - Disclaimer - Powered by WordPress