Vandaag word ik 0x32 maar laten we het over internetrecht hebben

Photo by lil artsy on Pexels

Vandaag vier ik het heuglijke feit van mijn 0x32e verjaardag. Het is tevens een mooi moment om terug te kijken op het fenomeen internetrecht.

Ongeveer een jaar geleden mocht ik spreken bij de onvolprezen NLUUG. Met trots kijk ik terug op de videoregistratie, want het is een vrij compleet verhaal over geschiedenis en toekomst van het vakgebied.

Download en bekijk de video met je eigen player

Mocht je een video van een uur nou te lang vinden, dan kun je ook mijn boek ICT&Recht aanschaffen waarin ik alles onderbouwd en helder op een rijtje zet.

Arnoud

24 reacties

    1. Van harte gefeliciteerd Arnoud!!!

      Ten aanzien van de embed: worse even, ik merk net dat mijn browser compleet hangt, tien minuten na het bezoek aan je blog, en wanneer ik Firefox af probeerde te sluiten zei hij “Cancel 3 downloads?”

      Op het moment dat ik dit nu typ zijn er weer twee nieuwe downloads getriggered.

      Benieuwd hoelang de NLUUG FTP server dit fijn vindt…

      1. Momenteel wordt de video ingeladen als bron van een iframe, maar het is een MKV bestand en die worden niet standaard voor weergave ondersteund op deze wijze, waardoor de browser hem dan maar als download aanbiedt.

        Een optie is om inplaats van een iframe de video tag te gebruiken (zie ook: https://www.w3schools.com/tags/tag_video.asp). Dit zou er voor moeten zorgen dat er een videospeler wordt weergegeven. Of anders gewoon een linkje naar het videobestand plaatsen.

      2. De gemiddelde browser zal dat downloaden, niet streamen.

        zou al beter zijn, maar ook dat zal zeker niet altijd werken (zeg ik zonder veel kennis van zaken). Misschien beter om een link te geven, of als dat kan / mag te uploaden naar YT of alternatief.

  1. Gefeliciteerd!

    Ik neem voor het gemak aan dat de GB per keer F5-en een geslaagde grap is over dat de digitale vaardigheden boven de 0x32 en onder de 0x14 gemiddeld niet per se heel goed zijn? 😀 Note to self: koop aandelen KPN, Odido en Vodafone.

Geef een reactie

Handige HTML: <a href=""> voor hyperlinks, <blockquote> om te citeren, <UL>/<OL> voor lijsten, en <em> en <strong> voor italics en vet.